• Новак
1973 Блузи # 604 Дебитант Стомни Џеси Џеферсон / Денис О ' Тул/Боб Страмп Ориоли/Вајт Сокс/Тигри ВГ Ориоли/Вајт Сокс/Тигри

1973 Блузи 604 Дебитант Стомни Џеси Џеферсон / Денис О ' Тул/Боб Страмп Ориоли/Вајт Сокс/Тигри ВГ Ориоли/Вајт Сокс/Тигри

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате Задолжително за секој љубител На Џеси Џеферсон / Денис Отул / боб Страмп!. Одлично за секој колекционер На Ориоли / Бел Сокс / Тигри. Ние сме # 1 продавачот на гроздобер картички онлајн, Декани Картички има над 1.5 милиони спортски картички во инвентар. Еден Превозот Задолжен-Без разлика колку картички-и повеќето нарачки брод истиот ден!. 1973 Блузи # 604 Дебитант Стомни Џеси Џеферсон / Денис О ' Тул / Боб Страмп Ориоли / Вајт Сокс / Тигри (Бејзбол Картичка) ВГ Ориоли / Вајт Сокс / Тигри. Картичките на дин беа основани во 2001 година Од Дин Хенли, колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и неспортски картички. Нашиот инвентар порасна на повеќе од милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и 5000 квадратни метри. канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви понудиме брза и лична услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат