• Новак
Ричард гомез автограм бејзбол картичка 2000 Топс Дебитант #Т58 - Бејзбол Плоча Автограм Картички

Ричард гомез автограм бејзбол картичка 2000 Топс Дебитант Т58 - Бејзбол Плоча Автограм Картички

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм Картички. Ричард гомез автограм бејзбол картичка (Детроит Тигри, ФТ) 2000 Блузи Дебитант #Т58. Точка доаѓа целосно заверена со евидентен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Детроит тигри сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат