• Новак
Холографски Буци Сјај, 160гр/5.64 МЛ Занаетчиски Сјај За Смола, Метални Иридентни Буци Фини Сјајни Школки, Сјај За Нокти За Шминка Тело Лице Око, Тамблери, Леобро Античк

Холографски Буци Сјај, 160гр/5.64 МЛ Занаетчиски Сјај За Смола, Метални Иридентни Буци Фини Сјајни Школки, Сјај За Нокти За Шминка

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

160гр Холографски Антички Златен Сјај : нето тежина : 160гр/5,64 мл, прилично голема количина на занаетчиски сјај, поддржува широк спектар на самостојни проекти, уметнички занаети со смола, дизајн на уметност за нокти, шминка, самостојна сјајна боја итн Прекрасен сјаен холографски антички златен сјај, метална црвена златна завршница заедно со секундарната боја на виножитото, сјае неверојатно под светлина. Мешани Буци Сјајни Снегулки : Се Состојат од различни големини на шестоаголни холографски антички златни светки и екстра фин холографски антички златен сјај во прав, можат убаво да се мешаат со епоксидна смола, боја, лепак, лак за нокти, мастило итн., за да се создаде природна мазна пенлива завршница. Исто така идеален сјај за шминка, пријателски за кожата, лицето, ноктите, телото, косата, помага да се направи одлична сјајна уметност за нокти, уметност на телото, уметност за коса, шминка. Идеален Занаетчиски Сјај И Козметички Сјај : Совршен сјај од епоксидна смола, за да направите сјајна ролна, сјаен накит, сјајни клучеви, украси за забави, божиќна декорација итн., одличен занаетчиски сјај за правење блескаво сликарство, блескав бележник, самостојни сјајни чевли и така натаму. Исто така, фантастичен сјај за нокти, сјај на телото, сјај за лице, сјај за очи, сјај за шминка, сјај за коса и ЗА СЈАЈНА сенка за очи, сјај за сјај за усни, сјај за сјај, итн. Лесно-истурете Тегла За Шејкер За Сјај : два вида шејкери достапни на капакот, помагаат да се контролира количината на сјај на сјајот, помагаат рамномерно да се истури, создаваат мазна пенлива сјајна површина додека го намалуваат отпадот. Еден со полукружна форма, поддржува истурање голема количина снегулки од смола и доволно голем за да им овозможи на малите лажици да влезат и да извадат сјајни светки. Другиот со 3-дупка дизајн, помогне посипете мала количина на смола сјај. Без Протекување Извонредно Пакување : холографската сјајна тегла е цврсто запечатена одозгора со алуминиумска хартија, а со заптивка од пена внатре во капакот, без протекување, ќе дојде кај вас во совршена состојба. Со исклучителна етикета и кутија, направете го и пристоен подарок за некого. Забелешка : вашето задоволство е секогаш наш главен приоритет, секој проблем, ве молиме слободно кажете ни, ќе ви бидеме на услуга со срце и душа. Пакетот Вклучува : 160гр/5.64 МЛ Холографски Антички Златен Бучен Сјај. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Боја : Ласерско Античко Злато. Нето Тежина : 160ГР/5. Какви било проблеми со холографскиот сјај, ве молиме не двоумете се да не известите, ќе ви бидеме на услуга со срце и душа. Зачудувачки Холографски Буци Сјај, Многу Сјаен Мешан Сјај. Ласерски Антички Златен бучен сјај, метално античко златно чувство со секундарна боја на виножито, направете ги вашите уметнички дела да се истакнат!!. Високо сјаен бучен сјај, се состои од различни големини на шестоаголни холографски антички златни светки и екстра фин холографски антички златен сјај во прав, сјај неверојатно под светлина. Може убаво да се вклопи со епоксидна смола, боја, лепак, мастило, лак, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат