• Новак
Кигауру 2 парчиња Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Пот, Торбичка За Конска Опашка Шапка Со Врвки

Кигауру 2 парчиња Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Пот, Торбичка За Конска Опашка Шапка Со Врвки

Rating 
DEN 239.68

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. ●Работни Капачиња За дишење ● Изработени од врвна полиестерска ткаенина, дише, лесен и брз сув, со вградена абсорбента памучна лента за пот, толку удобна за целодневно носење. Машина за перење на располагање. Нема да исчезнат и ќе се намалат по неколку пати миење. ●Копчињата И Дизајнот На Лентата За Пот Се дизајнирани Со копчиња на страната на увото, ефикасно избегнувајте ремените на капакот на лицето да ви ги повредат ушите, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат капак за лице долго време. Вградената лента за потење преку челото може брзо да ја апсорбира потта за да ве одржува суви и свежи во текот на работното време. ●Торбичка За опашка ● Овие капачиња за чистење Со проширена торбичка за опашка се дизајнирани за долга коса, ви помага да ја прилагодите косата, убаво да ја задржите долгата коса и да ја одржувате фризурата и главата чисти и уредни. Лентата може да биде врзана во лак или друг стил за да изгледа повеќе стилски и елегантен. ●Повеќенаменски●Овие прилагодливи работни капачиња се погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домот и други задачи. Може да дејствува како различни капи за да ви го задржи најдобриот статус, како што се капа за медицинска сестра, капа за туширање, капа за готвач, капа за чистење, санитарна капа, шапка за лекар, медицинска капа, капа за убавина, капа за теретана итн. ①Моден Дизајн 2 вклучен пакет. Оваа работна капа за торбичка за опашка е многу стилска и привлечна, испечатена со разни живописни дезени, што ја прави вашата работна капа нежен додаток и за вас, додавајќи свежина во вашиот живот. Нашите Модни Работни Капачиња Носат Поголема Погодност Во Вашиот Живот.Шаблони Со Повеќе Бои Се Достапни За Избор На Тинејџери/ Жени/ Мажи. Карактеристики На Производот : 1. Копчињата на двете големини на главата ви се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во увото и притисокот при носење додатоци за лице долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат