• Новак
Негување Серум За Раст На Трепките Xiuse, Серум За Раст На Трепките Xiuse, Серум За Трепки Xiuse, Серум За Трепки За Раст На Трепките, Вегански Засилувач На Растот На Трепкит

Негување Серум За Раст На Трепките Xiuse, Серум За Раст На Трепките Xiuse, Серум За Трепки Xiuse, Серум За Трепки За Раст На Трепките,

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Подолги, подебели трепки Кои Го Негуваат Серумот За Раст на Трепките Xiuse Ќе ги издолжи и зајакне трепките и веѓите за зачудувачки очи Серум за раст на трепките за повеќекратна употреба, Хранлив Серум За Раст на Трепките е серум за раст на косата за жени и мажи. Ако сакате подебели, потемни веѓи, особено ако имате ќелаво место и сакате да се пополните со сопствената природна коса, наместо да користите молив во одредена празнина. Серумот за Трепки за кревање Трепки за Раст на Трепките обезбедува видлив поттик за тенки, кршливи и ретки трепки. вашите трепки ќе бидат подебели, потемни и пополни и до 2 пати подолги. Корените на трепките мора да бидат натопени Во Серумот За Раст На Трепките Xiuse, но не капе, двапати дневно. Постојаната употреба е од суштинско значење за да се постигнат максимални резултати. Лесен за употреба овој серум за раст на трепките е лесен за употреба со вклучена тенка, зашилена пипета. Овој серум за раст на трепките е лесен за употреба со вклучена тенка, зашилена пипета. Четкајте го Серумот За Раст На Трепките од внатрешниот агол на окото до надворешниот агол на окото. Избегнувајте да го внесувате серумот за трепки директно во вашите очи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат