• Новак
ЛЕКОДЕ Сенка ЗА Очи И Пенкало За Очи Водоотпорен Молив За Сенки За Очи Хипоалергика Сенка За Очи Хајлајтер За Очи Мултидимензионални Очи Изгледаат Самрак Комплет З

ЛЕКОДЕ Сенка ЗА Очи И Пенкало За Очи Водоотпорен Молив За Сенки За Очи Хипоалергика Сенка За Очи Хајлајтер За Очи Мултидимензионални

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Моливи За Сенки Се Лесни За Употреба Тие Постигнуваат Интензивна Боја, Прецизна Постава И Подготвуваат Капаци За Целодневно Носење, Исто Така Почетниците Можат Да Нацртаат Совршен Изглед. Совршен Дизајн Направете Го Идеален Подарок За Да Ги Донесете Ваквото Изненадување На Вашата Сестра,мајка и Пријателка!. Сетови За Стапчиња За сенки Испорачуваат Униформи Треперливи Во Секое Лизгање-совршени за Брз, Лесен Изглед на Очите go ушите одат. Тие Се Меки, Супер Лизгачки И Лесни За Мешање. Формула со висок пигмент која Непречено Се Применува На Капаците и Завршува Со Долготрајно Абење до 12 Часа. Тие Нудат Треперлива Завршница И Оставаат Рамномерна Исплата На Бојата. Долготраен И Стап за Сенки за Очи кој Исто така може Да Го Обложи, Истакне и Создаде Повеќедимензионален Изглед на Очите. Стап за сенки за очи : Стапчето За Сенки За Очи Има Специфична Лесна И внесена Вода Текстура, Многу Се Суши Непречено, Водоотпорно, Силна Адхезија и Високо Пигментирано, Правејќи Ја Вашата Шминка За Очи Да Трае Цел Ден Без Пролевање, Ќе Трае Сите Денови. Разновиден избор на мравки : стап за Сенки 8 боја и ви обезбедуваат живописни светли очи, стапчињата за сенки ефикасно ги истакнуваат контурите на очите. Создадете прекрасна шминка за очи и бидете привлечни за очи во секоја пригода.Лесен За Употреба : Силно прикажување на бои, производот е издржлив и водоотпорен без брчки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат