• Новак
Ксиахиум Виножито Сенка За Очи Стап Мат Треперлив Крем Сенка За Очи Високо Пигментиран Водоотпорен Долготраен Мек Молив За Сенки За Очи

Ксиахиум Виножито Сенка За Очи Стап Мат Треперлив Крем Сенка За Очи Високо Пигментиран Водоотпорен Долготраен Мек Молив За Сенки За

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

`+Шарени Сенки За Очи Молив За Сенки Оваа мешана боичка за сенки може да се користи како крем сенка за очи и ајлајнер Има Високо Пигментиран и лесно се нанесува. Нанесете го на вашата водна линија, внатрешниот агол на окото и целиот очен капак за да создадете каков било стил на шминкање на очите од зачадена сенка за очи до крилест ајлајнер. Пенкалото За очи Во сенка За очи е мат нијанси со малку трепет, совршено за дневна шминка, зачадена шминка и многу привлечна смела шминка, така што можете да креирате шминка за мачкини очи со разнобојни контури и јасни линии и продлабочете ја бојата на вашата шминка за очи. Моливот за шминка за меки мазни очи може да ви помогне да создадете цврсти силуети и убав ајлајнер, ви овозможува да носите различна шминка за различни прилики. ●Лесен За Нанесување И Долга Облека ● Овој бисерен метален стап за сенки за очи има 20 бои за избор, покривајќи ги најпопуларните нијанси. Можете да ја искористите вашата имагинација за да го завршите судирот на повеќе бои за да ги истакнете и зголемите вашите прекрасни очи. ●Водоотпорна и Долга Облека; Сенката за очи е долготрајна, водоотпорна и мазна. Ова мешано пенкало за сенки за очи е мазно и лесно се шири. Можете брзо да нанесете голема површина на очните капаци. Тоа може да остане за 10-12 часа без бледнее! што може да ја одржува вашата шминка природна во текот на денот дури и во топли и влажни услови. ●Обезбедување квалитет Ако имате било какви прашања Во врска со овој производ, или не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние нема да штедиме напори да ви понудиме најдобро решение.Сите одговори ќе бидат искористени за понатамошно подобрување на квалитетот на нашата услуга и производи. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат