• Новак
Сјај на телото, Сјај На Телото За Жени, Прашок За Сјај На Телото, Сјај На Лицето И Телото,Стапче За Прав За Сјај На Телото,Пудра За Обележување На Телото,Треперливо Ли

Сјај на телото, Сјај На Телото За Жени, Прашок За Сјај На Телото, Сјај На Лицето И Телото,Стапче За Прав За Сјај На Телото,Пудра

Rating 
DEN 924.80

Достапност
Достапно за нарачка

●Дизајн На Сунѓерска Издувна Глава, Совршена комбинација На издувам и хајлајтер, многу погодна за употреба Во споредба со нагласувањата на спрејот, главата на сунѓерот може да се нанесе порамномерно без паѓање во прав. Ја Користи оваа хајлајтер пудра може да се користи не само на лицето, туку и како сјај на телото на вратот, клучната коска, нозете и секој дел што сакате да го заблескате. ●Безбеден и Долготраен нашиот хајлајтер во прав е изработен од висококвалитетни, безбедни и здрави материјали, природни и нежни, со добра адсорпција, што може да создаде шармантна и долготрајна шминка. ●Лесен За употреба За прв пат користете го, ве молиме тапкајте го неколку пати додека не излезе правот. Едноставно тапкајте директно во кожата за беспрекорна завршница и повеќе сјај, без помош на други алатки за шминка. ●Содржина на пакетот ● 1 € прашок за истакнување(01 Бел месечев зрак). ●Дизајн На Сунѓерска Издувна Глава, Совршена комбинација На издувам и хајлајтер, многу погодна за употреба. Во споредба со нагласувањата на спрејот, главата на сунѓерот може да се нанесе порамномерно без паѓање во прав. Ја Користи оваа хајлајтер пудра може да се користи не само на лицето, туку и како сјај на телото на вратот, клучната коска, нозете и секој дел што сакате да го заблескате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат