• Новак
Молив За Веѓи Русокоса Со Двоен Дизајн, Водоотпорно Пенкало За Микрофилинг На Веѓите Со Вграден Калем, Автоматски Микро Врв од 2 мм Црта Ситни Влакна на Веѓите И Исп?

Молив За Веѓи Русокоса Со Двоен Дизајн, Водоотпорно Пенкало За Микрофилинг На Веѓите Со Вграден Калем, Автоматски Микро Врв од

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Qultra-Fine Молив За Веѓи ● Постигнете совршени веѓи со ултра-фин врв од 2 мм што ги оцртува потезите слични на коса за завршница со природен изглед Пополнете ретки области за убаво извајани веѓи кои го подобруваат вашиот целокупен изглед. ●Дизајн Со двојна Завршница ● овој двоен молив за веѓи има уникатен триаголен врв во форма на капка, овозможувајќи прецизно контурирање и пополнување на веѓите со фини потези слични на коса. Другата страна на моливот може да се пофали со флексибилна четка за калеми, совршена за чешлање и мешање на веѓите до совршенство. ①Удобен Дизајн Што Може да се Повлече, Нема потреба да се гужвате со острилки или да се грижите дали ќе го скршите врвот на моливчето за веѓи. Нашиот дизајн што може да се повлече ви овозможува едноставно да го извртувате моливчето за да го наполните и користите, што го прави брзо и лесно да се постигне совршена веѓа. ●Водоотпорна И Долготрајна Формула ● формулата отпорна На Вода гарантира дека вашите веѓи ќе останат ставени цел ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат