• Новак
Броеви -златни жолтиот број 2 - железо на везена апликација/броеви

Броеви -златни жолтиот број 2 - железо на везена апликација/броеви

Rating 
DEN 536.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тема : Писма, броеви (1) Загрејте го железото до поставувањето „памук“ Не користете пареа за време на апликацијата. (2) Дизајн на позиција и покривање со тенка крпа за притискање. (3) Притиснете директно надолу со постојан притисок 25 секунди. Не пеглајте напред и назад. (4) Оставете темелно да се олади пред да користите. Топлина заптивка на памучни и памучни полиестерски ткаенини. Не се однесувајте на ткаенини од рајон, најлон или три ацетат. Овие дизајни се машини што се перат и се чистат. Препорачувам деликатен циклус на машина за перење и линија на линија. Упатствата ќе бидат испратени со набавка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат