• Новак
Stardustworkx Холографски сјај опал железо на винил холографски пренесување на топлина винил виножито винил сјај HTV металик HTV листови Bling Bundle 4 Chameleon Iridescent 12 x 10 за силуета

Stardustworkx Холографски сјај опал железо на винил холографски пренесување на топлина винил виножито винил сјај HTV металик HTV листови Bling

Rating 
DEN 136.00

Достапност
Достапно за нарачка

4 листови 10 во x 12 во (25 см x 30 см) холографски сјај железо-на винил Опалесен финиш со прекрасна промена во боја; малку проucирен. Значајна рефлексивна завршница што се менува со облека. Прекрасно се сече и лесно плевелите. За сите машини за сечење, вклучително и Cricut, Силуета Cameo, Graphtec. Лесно се придржува до повеќето материјали (памук, полиестер, кожа, дрво, картон, итн. Силна врска : Надворешни 50 миења. Идеално за сопствена мода, перници, торби, престилки, чаши и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат