• Новак
Пајак на веб -црно лого велосипедист шие железо на извезена апликација значка знак за крпеница облека

Пајак на веб -црно лого велосипедист шие железо на извезена апликација значка знак за крпеница облека

Rating 
DEN 92.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ironелезо на лепенка/шијте на лепенка Спецификација : приближна големина : 6,7 x 6,7 см. (H x W) / Количина : 1 парче. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешки и повеќе!. Производи направени во Тајланд од марката Tyga_thai. Ironелезо на лепенка/шијте на лепенка. Спецификација : приближна големина : 6,7 x 6,7 см. (H x W) / Количина : 1 парче. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешки и повеќе!. Производи направени во Тајланд од марката Tyga_thai. Спецификација : 6,7 x 6,7 см. (H x W) Карактеристики Тие се врвен квалитет - закрпите се обложени со посебен лепак што се топи поради топлина и со тоа добро се поврзуваат со текстилот. - Ставете ја лепенката на посакуваната позиција и пеглање со железо. Доколку е потребно, шијте ја лепенката. Забелешка : Ве молиме, потсетете се дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот и сл.

Спецификацијата

Approx Size :
6.7 x 6.7 cm. (H x W) / Quantity

Со стоката дадена додека купуваат