• Новак
BlingInbox 300 парчиња шијте на рингестони за шиење камења мешани форми акрилен ринестон со 2 дупки за чевли за занаетчиска облека

BlingInbox 300 парчиња шијте на рингестони за шиење камења мешани форми акрилен ринестон со 2 дупки за чевли за занаетчиска облека

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Количина : Околу 300 парчиња Електроплетиран материјал : Направено од акрилик и преку процесот на електропланирање на боја, боите на скапоцените камења ќе останат подолги од вообичаените. Фацетирани скапоцени камења : Facecated Gems ќе блесне убаво под сонцето и светлината, бојата ќе се менува според промената на аглите, многу сјајно. Овие Slackback Sew на rhinestones се во повеќебојни и разновидни форми, испратени по случаен избор, можат да ги задоволат вашите различни потреби. Секој кристал има две дупки, па може да се зашие на ткаенина или да се заглави со лепак. Одлично за сите проекти за шиење и занаетчиство. Лесно за аплицирање : Постојат дупки на двата краја на скапоцените камења, можете да ги шиете скапоцените камења на ткаенини, облеки, фустани, чевли, торби, ракотворби, уметнички проекти, глави, итн., Или едноставно можете да ги залепите на работи. Количина : Околу 300 парчиња. Електроплетиран материјал : Направено од акрилик и преку процесот на електропланирање на боја, боите на скапоцените камења ќе останат подолги од вообичаените. Фацетирани скапоцени камења : Facecated Gems ќе блесне убаво под сонцето и светлината, бојата ќе се менува според промената на аглите, многу сјајно. Овие Slackback Sew на rhinestones се во повеќебојни и разновидни форми, испратени по случаен избор, можат да ги задоволат вашите различни потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат