• Новак
S.E.I. 1,75-инчни букви со маица со железо, пацифико буква поливинил трансфери на топлина, бело

S.E.I. 1,75-инчни букви со маица со железо, пацифико буква поливинил трансфери на топлина, бело

Rating 
DEN 95.84

Достапност
Достапно за нарачка

Писма за маици со железо : лесно железо на апликација; мазна површина, мека и остварлива Писма за железо : Секоја бела буква е висока 1,75 инчи. Трансфери со железо на маица : Белите букви за пренесување на поливинил топлина имаат мазна флексибилна површина; Лесен за употреба и одлично за маици, џемпери, дресови, униформи и торби. Бели букви што се мијат на машината : Машинско миење ладно и оставете го воздухот да се исуши. Трансфери на маици со железо : Собрани во САД. Писма за маици со железо : лесно железо на апликација; мазна површина, мека и остварлива. Писма за железо : Секоја бела буква е висока 1,75 инчи. Трансфери со железо на маица : Белите букви за пренесување на поливинил топлина имаат мазна флексибилна површина; Лесен за употреба и одлично за маици, џемпери, дресови, униформи и торби. Бели букви што се мијат на машината : Машинско миење ладно и оставете го воздухот да се исуши. Трансфери на маици со железо : Собрани во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат