• Новак
Занает Додатоци 15/20/25мм Еластична Лента Високо-Еластична Еластична Лента Гумена Лента ЕЛАСТИЧНА Линија DIY Чипка Трим Шиење Половината Бенд Облека Додатоци diy занае

Занает Додатоци 15/20/25мм Еластична Лента Високо-Еластична Еластична Лента Гумена Лента ЕЛАСТИЧНА Линија DIY Чипка Трим Шиење Половината

Rating 
DEN 1313.60

Достапност
Достапно за нарачка

полиестер Еластичното јаже може лесно да се врати во првобитната должина без деформација, Одлично за самостојно сошиена маска дома. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Еластичниот кабел е изработен од полиестер, нетоксичен и пријателски за кожата. Еластичното јаже е доволно растегливо и лесно се сече по која должина сакате. Оваа еластична лента може лесно да се врати во првобитната должина доволно во опсегот на дозволена еластична деформација на истегнување. Еластичната лента може широко да се користи ВО самостојни маски, деколте, манжетни, појаси, здолништа, панталони, спортска облека, занаети самостојни проекти и така натаму име : густа обична еластична лента за Еластична лента за чевли.Материјал : Увезена Должина На Предиво од латекс : 10 метри ширина : 15мм / 20мм / 25мм дебелина : 1,5 ммуси : погоден за сите видови материјали за чевли, врвни и дарежливи производи, користејќи 37 # увезена латекс жица, добра еластичност, одличен квалитетпакетот Содржи : 1 еез.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат