• Новак
8 поставувани пинови за копчиња за фармерки, замена на копчето Eiflow Jean 4 стилови прилагодливи пинови за копче Jeanан, без шиење и отстранливи метални клипови

8 поставувани пинови за копчиња за фармерки, замена на копчето Eiflow Jean 4 стилови прилагодливи пинови за копче Jeanан, без шиење

Rating 
DEN 95.84

Достапност
Достапно за нарачка

◎ Копче за расклопување фармерки : 8 поставувани пинови за копчиња за фармерки (вклучувајќи 4 стилови, 2 парчиња во секој стил), без шиење и отстранлив, лесен за употреба и цврста инсталација ◎ Дијаметарот на површината на копчето е 5см/1. Денимската тока е изработена од легура материјал со одлична текстура, без бледнее, цврсто и издржливо, не е лесен за гребење. ◎ Уникатен дизајн : Ова пинови за копче Jeanан со специјален дизајн на слот за картички, не може да падне кога ќе се заглави, и тие ќе се заглават долго време. Секогаш чувајте ја во торбата и нема да се плашите од ненадејно оштетување на оригиналното копче. ◎ Користејќи чекори : 1. Поставете го долниот дел од малото круг, чувајте ја јачината и потоа повлечете ја основата на копчето за да го отстраните. Поставете го копчето за копчето на дупката на фармерките, а потоа копчето директно друг дел, а инсталацијата е завршена. ◎ Овие метални копчиња за замена можат да се користат за вашите фармерки, ветробран, кошули, панталони со кордори, здолниште, разни панталони, ранци, памучна облека, торби и многу повеќе. ◎ Копче за расклопување фармерки : 8 поставувани пинови за копчиња за фармерки (вклучувајќи 4 стилови, 2 парчиња во секој стил), без шиење и отстранлив, лесен за употреба и цврста инсталација. ◎ Дијаметарот на површината на копчето е 5см/1. Денимската тока е изработена од легура материјал со одлична текстура, без бледнее, цврсто и издржливо, не е лесен за гребење. ◎ Уникатен дизајн : Ова пинови за копче Jeanан со специјален дизајн на слот за картички, не може да падне кога ќе се заглави, и тие ќе се заглават долго време. Секогаш чувајте ја во торбата и нема да се плашите од ненадејно оштетување на оригиналното копче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат