• Новак
Лидев 4PCS рагби облик на вез закрпи DIY мотив железо на или шие на закрпи аплики за фармерки за јакни со ранец на облека за јакни со фармерки

Лидев 4PCS рагби облик на вез закрпи DIY мотив железо на или шие на закрпи аплики за фармерки за јакни со ранец на облека за

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 100% целосно извезено, меко и издржлив Задниот дел од лепенката е изработен од густо и силно лепило, кое има силно лепење и не е лесно да се спушти. (Пластиката на задниот дел е лепак, ве молиме не искинувајте тоа е исклучено. Големина : Деталната големина е прикажана на сликата. Исклучителната шема ќе направи да се истакне секоја обична ставка!. Чистење : Машински алишта или миење на рацете со ладна вода. Лесен за употреба : Совршен за DIY облека за поправка на облека за поправка, се однесува на фустани, здолништа, торби, фармерки, капи, чевли, кошули, чорапи, итн. Подарок : Најдобри идеи за подароци со креативност. Кој подобар начин да се создаде сопствен подарок од еден зашиен со везена лепенка како завршен допир. Материјал : 100% целосно извезено, меко и издржлив. Задниот дел од лепенката е изработен од густо и силно лепило, кое има силно лепење и не е лесно да се спушти. (Пластиката на задниот дел е лепак, ве молиме не искинувајте тоа е исклучено. Големина : Деталната големина е прикажана на сликата. Исклучителната шема ќе направи да се истакне секоја обична ставка!. Чистење : Машински алишта или миење на рацете со ладна вода. Лесен за употреба : Совршен за DIY облека за поправка на облека за поправка, се однесува на фустани, здолништа, торби, фармерки, капи, чевли, кошули, чорапи, итн. Подарок : Најдобри идеи за подароци со креативност. Кој подобар начин да се создаде сопствен подарок од еден зашиен со везена лепенка како завршен допир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат