• Новак
Јојофуни 24 Еез Божиќни Одбројувачки Календарски Кеси-24 Дена Висечки Чанти Со Врвки За Подароци Торбички За Накит За Свадбени Божиќни Забави, Сам Занает, Подароци

Јојофуни 24 Еез Божиќни Одбројувачки Календарски Кеси-24 Дена Висечки Чанти Со Врвки За Подароци Торбички За Накит За Свадбени Божиќни Забави,

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

24 вреќи со врвки за влечење во 4 бои : црвена, жолта, сина и сива, по 6 за секоја Сите тие се изработени од висококвалитетен и еколошки материјал, со фина изработка, секоја торба е со димензии 13х10см. 1-24 броеви налепница испорачани е одлично за вас да се држи на секоја торба, пополнување бонбони и подароци на овие кеси и добредојде на божиќ партија. Пополнување бонбони и подароци во овие кеси, исто така можете да ја залепите налепницата 1-24 броеви на секоја кеса за да дејствувате како календар за одбројување. Овие вреќи со лопатка со врвка за влечење го олеснуваат прицврстувањето и олабавувањето, изработени од цврста и еколошка лопатка која може повторно да се користи подолго и да се чувствува многу убаво на допир. Сите овие мали кеси за подароци со совршена големина, одлични за чување подароци, накит, зрна кафе, семе, шишиња за шминка, закуски, пари, бонбони, тегли со крем, монети, синџири и други ситници што сакате и спречуваат гребење или одржување чисти предмети. Убаво За божиќна забава, банкет, фестивал и други забави. Јажето од коноп е долго 10 метри, можете да го исечете на која било посакувана должина за ваша погодност. Сите кеси може да се закачат на сите места што ги сакате благодарение на дизајнот на врвката. Опис-Боја : Црвена,жолта, сина, сива.- Материјал : Крпа Бура.- Големина : околу 10 х 14 см/3,93 х 5,5 инчи (големина на торба); - 4,5 см/1,77 инчи (дијаметар на налепница); - 100 см (должина на јаже); - 14 х 10 см/5,5 х 3,93 инчи (големина на клип).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат