• Новак
10 Листови Божиќ Доаѓањето Календар Броеви Налепница 1-24 Божиќ Одбројување Календар Налепници Доаѓањето Календар Налепници Божиќ Кутии Тагови Лепило Етикети ЗА СА?

10 Листови Божиќ Доаѓањето Календар Броеви Налепница 1-24 Божиќ Одбројување Календар Налепници Доаѓањето Календар Налепници Божиќ Кутии

Rating 
DEN 121.44

Достапност
Достапно за нарачка

Што Добивате : ќе добиете 10 листови 1 до 24 Налепници За броеви На Календарот За Божиќни Доаѓања Вкупно 240 парчиња; Секоја налепница е голема 4,5 см / 1,77 инчи. Доволно количество може да ги задоволи вашите многубројни потреби за декорација, а вашите деца ќе ги сакаат овие шарени налепници. Материјал : Налепниците За Божиќни броеви се направени од самолеплива хартија и имаат избрана боја, може да се користи по откинување, многу погодно. Уникатни Дизајни : самолепливи налепници За божиќни доаѓања со дедо Мраз, снешко, Новогодишна елка, снегулка, ирваси, порибување, джинджифилово итн. доволно за да ги задоволите вашите потреби За декорација На Божиќниот Календар. Лесен За Употреба : број 1-24 божиќните налепници лесно се лупат и се лепат на суви, мазни површини; за да ги нанесете, едноставно излупете ја подлогата и нежно притиснете за да се залепат на површините како што се кеси за подароци, кутии, пластични садови, пликови итн. Широко Примена : оваа божиќна адвентска налепница совршена за украсување на вашиот календар или божиќна честитка, подарок за украси, налепница за запечатување бонбони за колачиња, самостојни подароци објавено пакет за украсување на печење, а исто така и за запечатување на плик, бележник итн. Спецификации : Тип : 1-24 Божиќ Доаѓањето Календар Дигитален Налепница Материјал : лепило налепници Боја : како слики прикажани Големина : прибл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат