• Новак
24 во H водеше маслиново дрво

24 во H водеше маслиново дрво

Rating 
DEN 1030.40

Достапност
Достапно за нарачка

Сакајте го изгледот на растенијата во куќата, но немате зелена палец или дури и не сакате да се грижите за грижата за нив? Го имаме одговорот за вас! Ова високо осветлено маслиново дрво од 24 инчи е многу реално и елегантно дрво На 24 инчи високи и цврсто закотвени во база на бура, ова дрво може да се постави на табелата врвот или на кое било место во вашиот дом. Совршено е да додадете допир на зелена боја во секоја животна ситуација. Карактеристики 36 топли бели LED светла. Ова маслиново дрво од 24 инчи е совршено за прикажување на кое било место во вашиот дом. Карактеристики 36 топли бели LED светла. Вклучува цврста база на буралап. Напојувано со 3 АА батерии, не вклучени. Сакајте го изгледот на растенијата во куќата, но немате зелена палец или дури и не сакате да се грижите за грижата за нив? Го имаме одговорот за вас! Ова високо осветлено маслиново дрво од 24 инчи е многу реално и елегантно дрво. На 24 инчи високи и цврсто закотвени во база на бура, ова дрво може да се постави на табелата врвот или на кое било место во вашиот дом. Совршено е да додадете допир на зелена боја во секоја животна ситуација. Карактеристики 36 топли бели LED светла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат