• Новак
Кафувв Снег Снежни Топки Производител Клип Создателот Измет Облик Снег Песок Мувла Алатка Зимски Деца ИВ3

Кафувв Снег Снежни Топки Производител Клип Создателот Измет Облик Снег Песок Мувла Алатка Зимски Деца ИВ3

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Снег Снежни Топки Производител Клип Создателот Измет Облик Снег Песок Мувла Алатка Зимски Деца опис На Производот : Создадете слатки животински форми за неколку секунди!Направете ја вашата заштита од снег м руда интереснисупер лесни, лесни деца. Удобно држење и прилагоден дизајн за лесно снежни топки. Издржлива пластика. Водоотпорен и отпорен на абење. nd уникатна мувла која ви овозможува лесно да направите снежна патка за неколку секунди. Нема потреба да го удирате снегот со рацете. Заштитете ги рацете и прстите на вашето бебе од замрзнување.Be може да направи толку многу мали животни за толку кратко време. Дозволете вашите пријатели и семејството да се подготват за борба со снежни топки! Без разлика дали паѓа снег. вашиот град, секогаш можете да ја користите оваа мувла! Користете со снег, песок, па дури и нечистотија!Овие мали животни ќе направат сонлива привремена декорација што никогаш нема да бидете. stand да застане.

Спецификацијата

Size:
36x14.5x13cmincludes

Со стоката дадена додека купуваат