• Новак
Леопард Божиќ Украс Торба Божиќ Врвка Пластични Елен Шема Подарок Снешко Снег Слатка Бонбони Торба Дома Декор Вториот Божиќ Заедно Украс

Леопард Божиќ Украс Торба Божиќ Врвка Пластични Елен Шема Подарок Снешко Снег Слатка Бонбони Торба Дома Декор Вториот Божиќ Заедно Украс

Rating 
DEN 264.00

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Материјал : Календарот За Доаѓање За Божиќ Е Направен од Висококвалитетна Постелнина со Цврста Црвена, Зелена И За Обезбедување На Торбите За Подароци Секоја Кеса Е Со Димензии 10х14см. Ситно Изградената Висококвалитетна Изработка Гарантира Дека Овој Календар Може Да Се Користи Од Година Во Година. Тоа Е Најдобриот Избор За Вашето Божиќно Одбројување. За : Календарот За Доаѓање На Одбројувањето За Божиќ Е Совршен Додаток На Вашата Божиќна Декорација. Можете Да Изберете Дали Сакате Да Се Стави Божиќ Подарок, Играчка Или Во Било Која Торба. Ќе Може Да Имате Со Мали Подароци Кои Се Отвораат Секојдневно до 24-ти Ден од Денот. За Закачување На Ѕид, На Елка, На Врата, На Ѕид или На Камин, Многу Привлечно. Материјал : ОПП+ПЕТ. 30х Парчиња Божиќна Торба За Подароци Со Врвки+30 Парчиња панделки. Изработен Од Печатен Ламиниран Материјал За Повеќекратна Употреба Кој Нема Да Се Кине Како Хартија. Паметни Украс Фенси Украс Голема Баба Божиќ Украс Божиќ Украс Топката Пријатели Покажуваат Украс Екстра Големи Божиќ Топки Индиции Украс Божиќ Топки Во Собата. Леопард Божиќ Украс Торба Божиќ Врвка Пластични Елен Шема Подарок Снешко Снег Слатка Бонбони Торба Дома Декор Втор Божиќ Заедно Орнаментпремиум материјал : Календарот За Доаѓање За Божиќ е направен од висококвалитетен лен со цврста црвена, зелена и за прицврстување на торбите за подароци. Секоја кеса е со димензии 10х14см. Ситно изградената висококвалитетна изработка гарантира дека овој календар може да се користи од година во година.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат