• Новак
Застанување на елката на елката, штанд за ротирачки дрвја од 360 степени, стабилна стабилна стабилна плоча, прилагодлив штанд за елка на елка со столбни адаптери за в

Застанување на елката на елката, штанд за ротирачки дрвја од 360 степени, стабилна стабилна стабилна плоча, прилагодлив штанд за елка на елка

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

【Ротирачки штанд за новогодишна елка】 Овој додаток на новогодишна елка е одличен Божиќен украс за да го направите вашето дрво поубаво и да додадете радосна атмосфера на Божиќната забава 【Правилна големина】 Оваа држава за дрво мери околу 60/80см - 23,62/31,50in во дијаметар, и е погоден за железни цевки со дијаметар од 3,2 см/1.26in, погоден за новогодишни елки до 3М/9,8ft. 【Ротација од 360 степени】 Кога ова дрво ќе застане ротира, 70 секунди за да постигнете ротација на 360 степени, ќе се прикаже секој агол на вашето дрво. 【Широка апликација】 Погодна за внатрешни и надворешни вештачки дрвја. Совршено за дома, продавница, итн. Може да се користи и како чадор за градина, плажа или кампување. 【Премиум квалитет】 Направено од совршени квалитетни материјали, овој штанд на дрво е издржлив. Совршен додаток за новогодишна елка е одлично украсување за украсување на вашиот дом на Божиќ. 【Ротирачки штанд за новогодишна елка】 Овој додаток на новогодишна елка е одличен Божиќен украс за да го направите вашето дрво поубаво и да додадете радосна атмосфера на Божиќната забава. 【Правилна големина】 Оваа држава за дрво мери околу 60/80см - 23,62/31,50in во дијаметар, и е погоден за железни цевки со дијаметар од 3,2 см/1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат