• Новак
4 Спакувајте Памучно Ќебе За Вафли За Бебиња Големо Повивање Што Прима Ќебиња за Спиење 45 х 41 Инчи Меки Дишечки Удобни Ќебиња За Расадници За Мали Новороденчиња Дев?

4 Спакувајте Памучно Ќебе За Вафли За Бебиња Големо Повивање Што Прима Ќебиња за Спиење 45 х 41 Инчи Меки Дишечки Удобни Ќебиња За

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Поништи 100% памук : ќебето за бебиња од вафли е изработено од квалитетен памучен материјал, со меки, удобни текстури и нежно дури и за кожата на новородените бебиња; Покрај тоа, лесната, но еластична памучна ткаенина го прави лесно загревање на вашето бебе или мало дете. Задоволителна Практичност Во Повеќе Наврати : со големина од 45 х 41 инчи, памучното ќебе е погодно за употреба кај бебиња и мали деца; можете да го користите како ќебе за повивање, ќебе за примање, капак за нега, капак на седиштето за автомобил на кревет, софа, стол и автомобил, идеален додаток за спиење; покрај тоа, може да се примени и за кампување и патување, монтирање зима, климатизирани простории. Неутрални Бои : ќебињата за мали деца се дизајнирани со неутрална боја, едноставни, но елегантни, погодни и за момчиња и за девојчиња; со нежен изглед и фина изработка, ќебето може добро да одговара со различни стилови на украси на домот. Пренесете Ја Вашата Искреност На Другите : ова бебешко ќебе со унисекс дизајн ќе направи грижлив и внимателен подарок во секоја прилика и за девојчиња и за момчиња, добар подарок за семејства, пријатели и колеги кои имаат мали бебиња; а исто така е прекрасен реквизит за фотографирање и украсување. Лесно За Нега : ќебето за кревет за мали деца може да се обработи со миење одделно во ладна вода, нежно возење велосипед; и ќебето е со мала тежина и лесно се носи, кога сте на службено патување, можете да го ставите нашето ќебе во вашиот куфер, што може да донесе многу погодности за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат