• Новак
Налепници За Позадина ВО Позадина Детска Позадина Позадина Банана Лист Позадина Расадник Налепници Детски Ѕидни Налепници Налепници За Плочки За Бања Налепници З

Налепници За Позадина ВО Позадина Детска Позадина Позадина Банана Лист Позадина Расадник Налепници Детски Ѕидни Налепници Налепници

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

РАСТЕНИЈА декор Погоден За ѕид, прозорец, врата, фрижидер или други мазни суви површини Лист ПОЗАДИНА материјалите и добрата изработка ја обезбедуваат неговата издржливост и практичност. ЗЕЛЕНИОТ ДЕКОР користи Светла тон и бојата, совршено ја красат вашата дневна соба и спална соба. ЗЕЛЕНИ ЛИСЈА ДЕКОР методот на работа е едноставен и нема да ви одземе премногу време. НАЛЕПНИЦИ ЗА СОБА Минималистичка романтична класична зелена тропска шема на лисја, го прави просторот похармоничен. Пакет Листа 1 Лист х Налепница Карактеристики-Боја : како што е прикажано Ѕид Уметност Налепница. - Големина : околу 93,00Х92, 00Х0, 20см/36, 55Х36, 16Х0, 08инч отстранливи ѕидни налепници. - Материјал : пвц џунгла ѕид налепници. - Може да биде украсен на сите мазни површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакарот, итн зелени лисја ѕид налепници. - Тоа е најдобриот подарок за вашето семејство и пријатели, како мајка, баба, сопруга и девојка 3д ѕидни налепници. - дома, дневна соба, бања, кујна, гостинска соба, училница, канцеларија и така натаму Ѕидни Уметнички Налепници. - Оваа налепница на ѕидот на прозорецот од зелен лист е изработена од квалитетен Пвц, убава и елегантна Декоративна Налепница на Ѕидот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат