• Новак
Сладолед Ѕидни Налепници Сладок Сладолед За Коверти Покани Домашен Декор Винил Отстранлив Лесен За Нанесување Водоотпорен Персонализиран Прв Домашен Подарок4x4in

Сладолед Ѕидни Налепници Сладок Сладолед За Коверти Покани Домашен Декор Винил Отстранлив Лесен За Нанесување Водоотпорен Персонализиран Прв

Rating 
DEN 481.60

Достапност
Достапно за нарачка

Во viny Wall Налепница За Налепници Quiny,4in/6in Во голема Мера Апликацијата Може да се примени на речиси секоја чиста, мазна тврда површина, чиста и сува површина на ѕидови, Автомобил, плочки, стакло,Чаша За Тамблер, Кригла, Мебел, клима-состојба итн., може да се користи внатрешна и надворешна врата,, оваа налепница може да издржи ветер, дожд, сончева светлина. Е лесен за отстранување, лесен За инсталирање И отстранлив без да останат лепливи остатоци. подароци За денот на мајката. Елегантен Домашен Декор за дневна соба спална соба детска соба бања игротека расадник соба за перење кујна Трпезарија Училница и сл. ⭐【Налепници За Налепници За Ѕидни Налепници ● Прилагодете ги вашите сопствени зборови, која било големина, боја во табелата со бои. Прекрасна Налепница За Ѕидни Налепници За Украсување Спална Соба Кујна Трпезарија Соба За Перење Детска Соба Игротека Расадник Бања Училница Автомобил Багажник Плочки Стаклена Чаша Чаша Мебел Клима уред и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат