• Новак
Ступел Индустрии Лето Сонце Апалачи Планини Задебелени Форми На Мод, Дизајн Од Даниел Спроул

Ступел Индустрии Лето Сонце Апалачи Планини Задебелени Форми На Мод, Дизајн Од Даниел Спроул

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Произведено во САД. Уметничкото Дело Се Однесува На : Триаголник; Планини; Пејзаж; Сонце; Зора; Зајдисонце; Деца; Деца; Геометрија; Транспарентност;. Дизајн од Даниел Спрул. Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат