• Новак
Детска соба за винил wallид Детски Мал принц за налепници за момчиња круни, црна декор црна

Детска соба за винил wallид Детски Мал принц за налепници за момчиња круни, црна декор црна

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Целокупната налепница што ја продаваме е направена по нарачка и исечена куќа! Ние ги правиме нашите декорации користејќи супериорен квалитет на внатрешни и надворешни сјајни, отстранливи винил филм направен во САД Ако не видите опција за боја на страницата со артикли - само напишете ни порака веднаш откако ќе ја завршите вашата набавка за претпочитањето на вашата боја, инаку ќе се испорача црната боја. Ако не видите опција за големина на страницата со артикли - известете ни - ние ќе го организираме купувањето! Ако треба да знаете точно мерење на налепницата или да имате прашања или проблеми - само напишете ни порака и ние ќе одговориме за неколку часа! Нашите решенија можат да се отстранат без никакви лепливи остатоци, но овие декорации не се повторливи по отстранувањето. Големината на налепницата прикажана на сликата може да биде поголема или помала од големината на вистинската ставка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат