• Новак
Лагери Гардероба Копчиња Бела Еднорог Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинетот Копчиња 4 парчиња Боја Печатење Круг Црни Копчиња Дете 1. 3х1, 0 во

Лагери Гардероба Копчиња Бела Еднорог Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинетот Копчиња 4 парчиња Боја Печатење Круг Црни Копчиња Дете 1. 3х1,

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, ретки и модерни, отпорни на абење и издржливи Големина : 1, 3х1, 0 во/3, 3х2, 5 см. Пакетот вклучува два вида завртки и повеќе метални подлошки. Должините на завртките се 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм) соодветно. Завртките се изработени од нерѓосувачки челик 304, кој не е лесен за ' рѓа и е издржлив. Површината на копчињата е кристално стакло, а печатењето е инкрустирано под кристалното стакло, кое има силно чувство за тродимензионален вид. Овие копчиња за фиоки се погодни за сите видови гардероби, ормари, комоди, кутии, кутии, маси итн. Тие исто така можат да се користат за креативна ѕидна декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. Дали сакате вашите кабинети, гардероби, фиоки и маси за облекување да изгледаат ново? Овие тркалезни копчиња се доволно посебни и стилски, тие се мали и слатки, но лесно можат да го украсат вашиот дом, не пропуштајте ги! Абс материјал : Овие копчиња се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат текстура, многу мазна. Големина : големината На Копчињата е 1, 3х1, 0 во (3, 3х2, 5 см). Пакетот вклучува два вида завртки и повеќе метални подлошки. Должините на завртките се 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм) соодветно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат