• Новак
Swaddle Clagtte Среќен Доберман Дог памучно ќебе за новороденчиња, примање ќебе, лесен мек закон за креветчето за креветчето, шетач, расадник, кученце, 30х40 во, месо во боја

Swaddle Clagtte Среќен Доберман Дог памучно ќебе за новороденчиња, примање ќебе, лесен мек закон за креветчето за креветчето,

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти Издвои vvfelixl бебешки работи за вашата пита за чистење во животот! Ние сме поттикнати да направиме удобна и прифатлива облека или домашен текстил направен од високо квалитетни ткаенини и забавни шарени теми. Ние разбираме дека удобноста и скратеноста е најважна за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат