• Новак
Месечна пресвртница за бебиња Qicaiyun Baby, зеленило џунгла животни Бебе месечно ќебе за бебиња, табела за раст на календарот од прва година, 60'''x40 '' Yunbtyc026

Месечна пресвртница за бебиња Qicaiyun Baby, зеленило џунгла животни Бебе месечно ќебе за бебиња, табела за раст на календарот од прва година,

Rating 
DEN 516.80

Достапност
Достапно за нарачка

⭐ Најдобро подарок за туширање за бебиња - Барате идеални подароци за новороденчиња? Нашето бебе со месеци ќебе беше добро дизајнирано за да им помогне на родителите да ја документираат секоја пресвртница на бебето Тоа е совршен начин да се фати специјалните моменти на бебето во првата година. Supper Лесен за употреба - Нашата пресвртница со големина на ќебето вклучува различни конвенционални големини : 48x48inch, 60x40inch. Машинско миење во ладна вода, со технологија за дигитално печатење, нашето бебе месечно ќебе е без боење, отпорни на избледени. ⭐ Измамнете ги незаборавните моменти - Нашето ќебе за пресвртница е супер меко, густо и луксузно. Произведено од густо, 100% премиум фланел руно, ова ќебе од 1 до 12 месеци е свиленкаста мека и супер пријатна на допир. Нема да верувате колку е меко додека не го пробате!. ⭐ Лиернализиран оригинален дизајн - Супер симпатичен и живописен дизајн Направете го нашето бебешки ќебе за бебиња совршено за фотографирање на убави фотографии и дневна употреба. Можеме да ги прилагодиме и ќебињата за бебиња од Milestone, можете да ни испратите е -пошта до фотографијата и името на вашето бебе, и ќе дизајнираме уникатно ќебе за пресвртница за бебиња за вас. ⭐ РЕАЛНА УСЛУГИ ЗА КОЛИНИЦИ - Ние ставаме толку многу loveубов во нашиот производ што знаеме дека нема сомнеж и вие ќе го сакате и тоа! Ако некогаш имате какви било проблеми, не двоумете се да не контактирате. Ве молиме, не грижете се, ние ќе ви обезбедиме најискрена услуга по продажбата. ⭐ Најдобро подарок за туширање за бебиња - Барате идеални подароци за новороденчиња? Нашето бебе со месеци ќебе беше добро дизајнирано за да им помогне на родителите да ја документираат секоја пресвртница на бебето. Тоа е совршен начин да се фати специјалните моменти на бебето во првата година. Supper Лесен за употреба - Нашата пресвртница со големина на ќебето вклучува различни конвенционални големини : 48x48inch, 60x40inch. Машинско миење во ладна вода, со технологија за дигитално печатење, нашето бебе месечно ќебе е без боење, отпорни на избледени. ⭐ Измамнете ги незаборавните моменти - Нашето ќебе за пресвртница е супер меко, густо и луксузно. Произведено од густо, 100% премиум фланел руно, ова ќебе од 1 до 12 месеци е свиленкаста мека и супер пријатна на допир. Нема да верувате колку е меко додека не го пробате!. ⭐ Лиернализиран оригинален дизајн - Супер симпатичен и живописен дизајн Направете го нашето бебешки ќебе за бебиња совршено за фотографирање на убави фотографии и дневна употреба. Можеме да ги прилагодиме и ќебињата за бебиња од Milestone, можете да ни испратите е -пошта до фотографијата и името на вашето бебе, и ќе дизајнираме уникатно ќебе за пресвртница за бебиња за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат