• Новак
123 Парчиња Пастелни Полкови Точки Ѕидни Налепници, Шарени Тркалезни Ѕидни Налепници, Кора И Стап Налепници За Ѕидови Од Виножито, Повеќебоен Круг Прозорец Прилепув

123 Парчиња Пастелни Полкови Точки Ѕидни Налепници, Шарени Тркалезни Ѕидни Налепници, Кора И Стап Налепници За Ѕидови Од Виножито,

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

●Одлична Налепница за Училница За Расадници : Оваа шарена налепница е совршена за декорација на просторот за игротеки за децаПоради уникатниот дизајн на кругот може да создаде прекрасна средина, да ги натера вашите деца да се чувствуваат забавно и слобода. ●Употреба : лесно се лупи и лепи. Едноставни чекори за инсталирање на повеќебојната ѕидна налепница на вратата, обоен ѕид или која било мазна, рамна, сува и без прашина површина. ●Сцени : налепницата со акварел точки е погодна за украсување на расадникот, детска спална соба, дневна соба, училница, прозорци, роденденска забава или дури и во ходникот за поздравување visitors.It мора да биде фокус на вашиот ѕид. ●Проѕирен Материјал : за овие пастелни точки налепниците се изработени од проѕирен винил материјал, кој може да се посети од двете страни. ●Големина : Вкупно 3 листови (секој 12,6 "Х 12,6"), голема налепница со точки : 2 "Х 2" (75 парчиња); мала налепница со точки : 1" Х 1 " (48 парчиња). 123 Еез Пастелни Полка Точки Ѕидни Налепници ● Одличен Налепница За Расадник Училница : оваа шарена налепница е совршена за декорација на детска соба за игри.Поради уникатниот дизајн на кругот може да создаде прекрасна средина, да ги натера вашите деца да се чувствуваат забавно и слобода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат