• Новак
Маиифу - ЏЕЈ Менс Долги Ракави Кошули Со Копчиња Цврсти Лесни Тенки Кошули Класичен Секојдневен Стилски Деловен Фустан Кошула

Маиифу - ЏЕЈ Менс Долги Ракави Кошули Со Копчиња Цврсти Лесни Тенки Кошули Класичен Секојдневен Стилски Деловен Фустан Кошула

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

?- НЕГА НА ОБЛЕКА : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење, но препорачуваме да го правите тоа со слични бои Иако можете да ја исушите оваа кошула на ниско ниво, откриваме дека квалитетот на кошулата најдобро ќе ја задржи својата форма кога е обесена за да се исуши. ⚠️-ГОЛЕМИНА ПРЕДЛОГ : Не НИ или големина, Pls двојно проверете ја големината на табелата за слика,за да бидете сигурни дека најдобро одговара за вас. (Ве молиме проверете ја сликата на производот за детали за големината. Една големина нагоре се препорачува за мускулна форма, цврста или дебела форма. Рашири V Вратот Дуксери Лабава Долна Кошула Топ Мода Хенли Копче Машки Кошули Без Ракави Фитнес Тренингот Резервоар Атлетски Компресија Долги Ракави Кошула За Тело Обликувач Слабеење Елек Тесни Стомакот Долна Облека Кул Сува Краток Спортски Основен Слој Маици Блузи Машки Пакет Термички Облик Градите Т Основен Слој Активни Мажи Половината Тренер Со Патент Влага Фитил Маица Трчање Машка Контрола Долна Кошула кошаркарски Панталони Јакна Поставува Облека Зимска Облека Беспрекорна тенка изведба 1/4 Поштенски. Спортски Мулти Џебови Риболов Копче Нагоре Лабава Искината Елек Јакна Унисекс Мрежа Дишење Елек Фотографија Пешачење Ветроупорен Голф Надворешна Облека Со Џебови Мека Школка Трчање Зима Топло Обложена Пуфер Дебела Руно Наредени Комунални елек Товар Мажи Мода Елегантен Камионџија Машки Летен Отворен Пешачење Патување Фото Риболов Елек Машки Стил Кожен Моторџиски Мотоцикл Обичен Машки Лесен Дише Мрежа Велосипедизам Поштенски Копче Вештачки Велур Ракави Тексас Тенок Одговара Искинати Класичен Надолу. Лесна Должина Кардиган Опремени Маици Мода Спортски Фитнес Обични Елеци Пуловер Дно Основни Спортски Маици Тренингот Салата Тренингот Отворено Рекреација Резервоарот Блузи Кошули Долна облека Врвот За Мажи Машка Мрежа Види Преку Краток Ракав Мускул Без Ракави Чиста Тркалезна Вратот Лабава Транспарентна Плажа Јога Основи Се Водат Лето Памук Графички Тешка Категорија Дресови Маица Туника Џеб печати еднобојни Кошули За Вратот На Екипажот Со Мала Тежина Брза Заштита Од Сушење 3д Улица За Гроздобер Кошула. ?За нас Maiyifu-GJ Maiyifu-GJ е меѓународно онлајн малопродажба која е специјализирана за обезбедување на мажи со различни стилови на облека. Нашата облека е специјално дизајнирана да направи да се чувствувате посигурни и да станете пошармантни. ?ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима, Пол : Повод Manx : Секојдневен, Дневен Стил : Секојдневен, Зошто да не изберете : оваа неопходна гардероба, многу лесно се совпаѓа со вашите панталони во различен стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат