• Новак
Удобни Младенчиња Ќебе За Бебиња Муслин, Повивање За Новороденчиња И Мали Деца, Голема Покривка од 47 х 47, 6-Слојна Кадифена Мекост За Повивање На Доенчиња, Примање Ил

Удобни Младенчиња Ќебе За Бебиња Муслин, Повивање За Новороденчиња И Мали Деца, Голема Покривка од 47 х 47, 6-Слојна Кадифена Мекост

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Муслин Памук Поголем По Големина, Подобар Во Дишењето-Далеку повеќе од стандардните ќебиња за повивање нашето големо ќебе од муслин е со големина од 47 х 47 инчи за целосно да се завитка околу вашето бебе, додека слоевитиот памук ја апсорбира потта и влагата за да го подобри квалитетот на спиењето. Сеопфатно Муслинско Бебешко Ќебе-Било да е тоа гушкање за дремка, добар сон или загревање по капење ова памучно ќебе од муслин го поддржува вашето растечко бебе и го одржува топло, суво и опуштено. Кадифен Органски Муслин Памук-Помек и повеќе дише од стандардните ќебиња за бебиња ова големо ќебе од муслин има 6 индивидуални слоеви внимателно ткаени заедно за да создадат подобрена удобност што вашето бебе може да ја почувствува. Спална соба И Бања Користење Време-вистинската разноврсност Кај Удобните Младенчиња муслинските ќебиња е тоа што тие можат да се користат и како крпа за капење за бебиња, па дури и како прикривање за мајките кои дојат во движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат