• Новак
Возбуда Миленичиња Птици Фидер Сад Огледало Џвакање Играчка Нерѓосувачки Челик Чаша Интелигенција Играчка За Мали Папагали Mac, Африкански Сиви, Кокатели, Конур Ка?

Возбуда Миленичиња Птици Фидер Сад Огледало Џвакање Играчка Нерѓосувачки Челик Чаша Интелигенција Играчка За Мали Папагали Mac, Африкански

Rating 
DEN 1340.80

Достапност
Достапно за нарачка

Врвот е завртка што може да се фиксира на жичен кафезЧаши Лесно Отстранети од Носителите. Материјал : Издржлив нерѓосувачки челик и пластика, безбеден и безбеден. Нерѓосувачки челик со живописна боја, оваа играчка не е само огледална играчка, туку и како фидер, папагалите гризат залак и уживаат во неа. Одличен подарок за вашето домашно милениче, на вашето домашно милениче ќе му се допадне многу.Совршен фидер за вашите сакани миленичиња. Издржлив долг материјал е лесен за чистење. Големина : големина на огледало : долги 10см, високи 7,5 см, 36гр. со решетка за чаши, инсталирајте ја вкупната големина на чашата : 10*7*13см, 70гр. големина на чаша од нерѓосувачки челик : 5. Големина : големина на огледало : долги 10см, високи 7,5 см, 36гр. со решетка за чаши, инсталирајте ја вкупната големина на чашата : 10*7*13см, 70гр. големина на чаша од нерѓосувачки челик : 5.КОСТУМ за : Папагал,Хрчак, гулаби, птици и сите други птици со слична големина и мали животни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат