• Новак
100 парчиња големи 2 1/8 инчи шарени безбедно иглички бебе дете новороденче деца не'рѓосувачки и растителни иглички за пелена/ крпа иглички од не'рѓосувачки челик Трад

100 парчиња големи 2 1/8 инчи шарени безбедно иглички бебе дете новороденче деца не'рѓосувачки и растителни иглички за пелена/ крпа иглички

Rating 
DEN 235.20

Достапност
Достапно за нарачка

ПИН за безбедност на бебето Материјал : Пластични совети+метал. Боја : Случајна боја (како што е прикажано на сликата). Големина : 2 1/8 инчи (54мм). Пакетот вклучува : 100 парчиња. ПИН за безбедност на бебето. Материјал : Пластични совети+метал. Боја : Случајна боја (како што е прикажано на сликата). Големина : 2 1/8 инчи (54мм). Пакетот вклучува : 100 парчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат