• Новак
Кутија за складирање на садови бебешки марамчиња преносна отстранлива торба eva flip санитарна торба за марамчиња.

Кутија за складирање на садови бебешки марамчиња преносна отстранлива торба eva flip санитарна торба за марамчиња.

Rating 
DEN 1017.60

Достапност
Достапно за нарачка

Бебе марамчиња преносна отстранлива торба Ева флип санитарна торба за бришење Бебе марамчиња преносна отстранлива торба Ева флип санитарна торба за бришење. Пластична сорта : EVA2. Процес : Композитно, УВ печатење3. Капацитет на лежиште : 1000 (е) 4. Ниво на пакување : Внатрешно пакување 5. Користете : Shipes Bag6. Спецификации : 24*14см дно 4см7. Дебелина на двоен слој : 27 жици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат