• Новак
Мали делови 0608MPFB #6-32 x 1/2 Филипс рамна машина завртка целосно навој црн оксид

Мали делови 0608MPFB 6-32 x 1/2 Филипс рамна машина завртка целосно навој црн оксид

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Да се ​​користи со внатрешно навојни дупки или ореви со ист терен за навој Елиминира испакнување на прицврстувачот над површината за парење. Заврши со црна боја што се спротивставува на абразиите. Да се ​​користи со внатрешно навојни дупки или ореви со ист терен за навој. Елиминира испакнување на прицврстувачот над површината за парење. Заврши со црна боја што се спротивставува на абразиите. 6-32x1/2 Филипс рамна машина завртка целосно навој црн оксид (пакет од 100).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат