• Новак
Мешински завртки 12-24x3/8 | Филипс | Глава на бандаж | Челик | Цинк

Мешински завртки 12-24x3/8 | Филипс | Глава на бандаж | Челик | Цинк

Rating 
DEN 10710.40

Достапност
Достапно за нарачка

Бандаж Филипс Машинска завртка. Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации. Позлатено од челик. Машинска завртка. Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации. Позлатено од челик. 12-24x3/8 Машински завртки Филипс бандаж челик цинк (количина : 8000).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат