• Новак
Дизни Помлад Мики Маус Околу Градот Песна Сет, 35-парче Далечински Управувач Играчка Воз, Официјално Лиценцирани Деца Играчки За Возраст 3 Нагоре, Подароци И Подароц

Дизни Помлад Мики Маус Околу Градот Песна Сет, 35-парче Далечински Управувач Играчка Воз, Официјално Лиценцирани Деца Играчки За Возраст 3 Нагоре,

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ бродови во пакување што открива што има внатре и не може да се скрие Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, Комплетот За Патеки На Дизни Јуниор Мики Маус Низ Градот прави прекрасно изненадување!. Ексклузивно Вклучува : воз со 3 автомобили, далечински управувач, железничка станица, продавница за пијано, камбанарија, пошта, знаме, стрелка за насока, билборд, пијано, 1 додаток за пошта и 22 парчиња песни. Далечински Управуван Тренинг За Деца : Сите на бродот! Подгответе се да им помогне На Мики Маус направи испораки Со Дизни Помлад Мики Маус Околу Градот Песна Во собата. Овој комплет играчки од 36 парчиња има моторизирана локомотива со далечински управувач што го движи возот напред и назад. Звуци И Фрази : Слушнете реални звуци на возот и над 20 фрази На Мики Маус додека возот застанува и се тркала по патеката. 3 Распоред На Патеки : Децата од Предучилишна возраст можат да станат креативни со 22-те парчиња патека што лесно се поврзуваат и да ја изградат патеката на три различни начини. Имагинативна Игра : Децата ќе сакаат да се преправаат дека прават специјални испораки со Мики Маус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат