• Новак
Библиски Стих Фрли Перница Капак Перница Случај, Христијански Верски Декор Подарок, Светото Писмо Уметност, Светото Писмо Изреки, Црква Подароци, Софа Кревет Дневн

Библиски Стих Фрли Перница Капак Перница Случај, Христијански Верски Декор Подарок, Светото Писмо Уметност, Светото Писмо Изреки,

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Памучна Постелнина Оваа памучна постелнина навлаки за перници ќе биде совршен додаток за декорација на вашиот автомобил, дневна соба, кревет, трем, канцеларија и др. МАТЕРИЈАЛ : нашата футрола за перници изработена од 100% памучна постелнина, светла боја. Висококвалитетна ткаенина, мека на допир, удобна за легнување, тие се издржливи. ГОЛЕМИНА : 18 х 18 инчи/45 х 45 См.Постои 1-2 см отстапување во големина поради рачно изработени.Одговара 18х18 инчи големина перница вметнете. Скриен Патент : Користете невидливо затворање на патент за убав изглед. Полесно е да ја наполните влошката за перница. ЗАБЕЛЕШКА : Оваа Влошка за покривање на перницата не е вклучена.Моделот е само на предната страна. Памучна Постелнина. Оваа памучна постелнина навлаки за перници ќе биде совршен додаток за декорација на вашиот автомобил, дневна соба, кревет, трем, канцеларија и др. МАТЕРИЈАЛ : нашата футрола за перници изработена од 100% памучна постелнина, светла боја. Висококвалитетна ткаенина, мека на допир, удобна за легнување, тие се издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат