• Новак
Гроздобер Цветни Црни Бели Зелени Памучни Лен Плоштад Фрли Половината Перница Случај Декоративни Перница Покрие Перница Троседот 18 х 18

Гроздобер Цветни Црни Бели Зелени Памучни Лен Плоштад Фрли Половината Перница Случај Декоративни Перница Покрие Перница Троседот

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Памучна Постелнина Големина : 18 х 18 инчи. Печатење на двете страни. Материјал : Еколошки Памучни Ленени Материјали.САМО Парче (не вклучува вметнување, само перница). Карактеристично : Секој шарен капак на перницата е проверен со лабораториски тестиран квалитет. Усвојување специјални техники за спречување на кавга и обезбедување издржливост. Дизајн : Скриен патент за удобност во стилот и подобро вклопување. Секоја навлака за перници е внимателно изработена и покажува изработка со врвен квалитет. Декорација : дневна соба, спална соба, домашна канцеларија, трпезарија и така натаму. Покажувајќи го вашиот уникатен вкус. Памучна Постелнина. Големина : 18 х 18 инчи. Печатење на двете страни. Материјал : Еколошки Памучни Ленени Материјали.САМО Парче (не вклучува вметнување, само перница). Карактеристично : Секој шарен капак на перницата е проверен со лабораториски тестиран квалитет. Усвојување специјални техники за спречување на кавга и обезбедување издржливост. Дизајн : Скриен патент за удобност во стилот и подобро вклопување. Секоја навлака за перници е внимателно изработена и покажува изработка со врвен квалитет. Декорација : дневна соба, спална соба, домашна канцеларија, трпезарија и така натаму. Покажувајќи го вашиот уникатен вкус. Украсете ја вашата соба, спална соба, осветлете ги очите и донесете добро расположение кај вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат