• Новак
Легендата За Хероите: Патеки Од Ладен Челик Iii-PlayStation 4

Легендата За Хероите: Патеки Од Ладен Челик Iii-PlayStation 4

Rating 
DEN 847.84

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕГЕНДАТА за КЛАСА VII започнува одново! Започнете со долгоочекуваната Легенда За Хероите : Патеки Од Ладен Челик Трето Рано Запишување Издание! Откријте детали за новите пријатели и старите сојузници во уметничката книга "филијала Студентски Директориум На Кампусот", и потпевнувајте заедно со саундтракот "Химни на Кампусот На Гранката Торс". Жарот на војната ќе се запали!. Добредојдовте ВО НОВАТА КЛАСА VII-Истражете ги новоприпоените земји на Империјата со сосема нов состав и израмнете ги познатите лица од минатото. Извонредна Приказна-Доживејте епска приказна развиена во три наслови и направена за нови и стари обожаватели. Исто така, вклучува интерактивен вовед за да се израмнат новите играчи на тековната приказна, така што секој може да се нурне токму во светот На Патеките Од Ладен Челик. Борбата Усовршена До Финиот Раб-Предизвик идване закани со борбен систем кој е рафиниран во текот на децениите. Додавањето карактеристики како Храбар Ред и Системот За Прекин отвораат нови можности во битка. Помина речиси година и пол од Граѓанската војна Во Умбонија, и оттогаш многу се промени. Од менувањето на ставовите на земјите кон внатрешната политика на Империјата, па дури и животот На Реан Шварцер, сенките од минатото отстапија место на жарот на новото поглавје. Сега дипломирал На Воената Академија Торс, Реан стана инструктор во Кампусот На Филијалата Торс, новоотворена академија која брзо се наоѓа на удар на националната сцена. Тука тој го презема водството на сосема нова КЛАСА VII и мора да ја води новата генерација херои во непозната иднина. Иако сега се е мирно, злобната организација Уроборос продолжува да ткае темна парцела што може да го зафати целиот континент во војна.или можеби нешто уште позлобно. Патеки Од Ладен Челик III ги поканува играчите во свет полн со интриги и возбуда што е години во изработка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат