• Новак
Најди Богатство-PS5 Конзола И Контролори Кожата За Playstation 5 Диск Верзија, PS5 Конзола И Контролори Кожата Винил Налепница Налепница Капак

Најди Богатство-PS5 Конзола И Контролори Кожата За Playstation 5 Диск Верзија, PS5 Конзола И Контролори Кожата Винил Налепница Налепница

Rating 
DEN 764.80

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5-Целосна Боја, Слична На" Анти-Лизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора. Отпорен на прашина, водоотпорност, отпорност на масло. Со заштитената налепница за игри СО винил ПС5, кога играте Play Station 5 игри playstation видео игри со видови закуски и пијалоци, таа ќе ја заштити вашата play station5 конзола и playstation четири контролори од вода, сок, масло, место и долгорочно печатење на прстите на тие ps 5 систем. Највисок Квалитет, Целосна Боја, Винил Налепница Слична На Анти-Лизгање. Прекрасен моден дизајн. Професионално изработка и дизајн на налепници. Прецизно сечење, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат