• Новак
Торба За Пелени Тропски Растенија Торба За Нега Торба За Менување Пелени

Торба За Пелени Тропски Растенија Торба За Нега Торба За Менување Пелени

Rating 
DEN 738.08

Достапност
Достапно за нарачка

Мека трогателна ткаенина од диагон, лесни, бунари, издржливи, лесни за чистење, водоотпорни Мерките за нега на бебиња (L*W*H)10.8*14 инчи, доволно големи за да ги соберат сите основни предмети за нега на бебиња. 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент. Посебна торба за складирање за пелени, шишиња, закуски, играчки, ткива, паричник, клучеви, телефон. Оваа чанта е погодна за мама и тато, а може да се користи и како ранец, торбичка за жени и мажи, погодна за многу прилики како шопинг, патување, кампување, качување и активности на отворено. Модерен дизајн за печатење, можете да ја изберете вашата омилена шема за вашето бебе момче или девојче, ќе биде многу забавно. Мека трогателна ткаенина од диагон, лесни, бунари, издржливи, лесни за чистење, водоотпорни. Мерките за нега на бебиња (L*W*H)10.8*14 инчи, доволно големи за да ги соберат сите основни предмети за нега на бебиња. 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент. Посебна торба за складирање за пелени, шишиња, закуски, играчки, ткива, паричник, клучеви, телефон. Оваа чанта е погодна за мама и тато, а може да се користи и како ранец, торбичка за жени и мажи, погодна за многу прилики како шопинг, патување, кампување, качување и активности на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат