• Новак
Торба За Пелени Торба За Пелени Торби За Доење Торби За Бебиња Мама Ранец Секојдневна Патна Торба За Подароци За Мама Девојка

Торба За Пелени Торба За Пелени Торби За Доење Торби За Бебиња Мама Ранец Секојдневна Патна Торба За Подароци За Мама Девојка

Rating 
DEN 1363.20

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии на производот : 11х7, 8х15ин; Користејќи висококвалитетна издржлива оксфордска ткаенина отпорна на вода и лесна за бришење, не плашете се од излевање млеко или вода на вреќата Слатка Бебе Туш Подарок За Нова Мајка И Тато. Со Обложен Грб и Прилагодливи Ремени За Рамо Може Да Го Ослободат Стресот на Вратот И Рамото на Мама и Тато. Една Главна Преграда, Два Странични Џебови, Еден Преден Џеб Со Патент И Осум Мали Прегради За Внатрешни Работи. Непречено Патент За Лесен Пристап И Отстранување На Предмети. Различни Начини За Користење. За Носење Со Едно Рамо, Носење Со Двојно Рамо, Удобна Рачка За Рачна Торба, Закачете Се Со Количка За Да Ја Ослободите Раката. Стилски дизајн на унисекс торба за пелени, можете да ја користите оваа торба За Пелени како ранец, торба за рамо, чанта, торба за гласници; модерен ранец што може да го носат и мајките и татковците. Димензии на производот : 11х7, 8х15ин; Користејќи висококвалитетна издржлива оксфордска ткаенина отпорна на вода и лесна за бришење, не плашете се од излевање млеко или вода на вреќата. Слатка Бебе Туш Подарок За Нова Мајка И Тато. Со Обложен Грб и Прилагодливи Ремени За Рамо Може Да Го Ослободат Стресот на Вратот И Рамото на Мама и Тато. Една Главна Преграда, Два Странични Џебови, Еден Преден Џеб Со Патент И Осум Мали Прегради За Внатрешни Работи. Непречено Патент За Лесен Пристап И Отстранување На Предмети. Различни Начини За Користење. За Носење Со Едно Рамо, Носење Со Двојно Рамо, Удобна Рачка За Рачна Торба, Закачете Се Со Количка За Да Ја Ослободите Раката. Стилски дизајн на унисекс торба за пелени, можете да ја користите оваа торба За Пелени како ранец, торба за рамо, чанта, торба за гласници; модерен ранец што може да го носат и мајките и татковците. Стилски, Лесно Се Совпаѓа Со Вашиот Секојдневен Облекување Нашата Торба За Пелени Е Дизајнирана Со Стил, Дефинитивно Ќе Ви Се Допадне Изгледот На Истата. Нема Потреба Да Се Грижите Дали Ќе Изгледате Помалку Мода Додека Носите Многу Работи За Бебиња, Со Овој Ранец, Можете Да Изгледате Уште Повеќе Стилски. Оваа Торба За Пелени Може да се Користи И Како Ранец За Патување, Чанта; Стилскиот Дизајн Се Совпаѓа Со Се Што Носите, Што Ја Прави Торбата За Пелени Подеднакво Да Оди За Мама, Женски, Девојки И Мажи, Идеална За Нега На Бебиња За Време На Шопинг, Патување Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат