• Новак
Фанистар Убава Огномет Печатена Торба За Пелени Торба За Бебиња Торби За Пелени Водоотпорна Торба За Рамо За Патување За Мама И Тато

Фанистар Убава Огномет Печатена Торба За Пелени Торба За Бебиња Торби За Пелени Водоотпорна Торба За Рамо За Патување За Мама И Тато

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

полиестер Произведено во САД или Увезено. Затворање на патент. Димензии на торба за бебиња : 11 х 15,7 х 7 инчи(Л х х х Ш).Дизајниран со џеб со главен капацитет,страничен џеб,џеб со преден патент,мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џебови.Ова е една мултифункционална торба.Бојата има црна, сива и црвена боја. Бебешка Торба Унисекс Материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина.Модерен персонализиран дизајн, издржлив, голем капацитет, мода,прилагодлива должина на ременот,може да се користи како торба за пелени,торба за пелени,дневен ранец за патување,ранец за лаптоп, костум за млада мајка и тато кои имаат многу работи за неа/неговото бебе кога се дружат. Дизајн Торба За Рамо : Нашиот смешен дизајн на торба за рамо со шема отпечатена на чантата и посебен оддел за складирање на различен залив items.It е симпатична торба за рамо, кул торба за пелени.Печатената торба за бебиња за момчиња е со голем капацитет, може да собере широк спектар на предмети потребни за излегување на отворено и патување. Голем Капацитет : Врвен дизајн на затворање со патент, лесен за складирање и одземање,пространа и независна област за дизајн на шишиња,попогодна за употреба повеќе џебови со доволно простор за сите ваши работи,вклучувајќи шише за нега,пелена,марамче,облека за бебиња итн. Пелена Торба Ранец Печатење Шема По-Продажба Гаранција : ние сме убедени на печатење пелена рамо кеси, ве молиме слободно контактирајте со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашата симпатична бебе торба. Произведено во САД или Увезено. Затворање на патент. Димензии на торба за бебиња : 11 х 15,7 х 7 инчи(Л х х х Ш).Дизајниран со џеб со главен капацитет,страничен џеб,џеб со преден патент,мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џебови.Ова е една мултифункционална торба.Бојата има црна, сива и црвена боја. Бебешка Торба Унисекс Материјал : Водоотпорна полиестерска ткаенина.Модерен персонализиран дизајн, издржлив, голем капацитет, мода,прилагодлива должина на ременот,може да се користи како торба за пелени,торба за пелени,дневен ранец за патување,ранец за лаптоп, костум за млада мајка и тато кои имаат многу работи за неа/неговото бебе кога се дружат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат