• Новак
Тери Среќни Мали Облаци

Тери Среќни Мали Облаци

Rating 
DEN 560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Памук, Бамбус Памучна постава. Машинско Перење. Мека, Абсорбента. Ноќна Или Дневна Употреба. Направено од Мрзливост, продадено од Мрзливост. Приближен опсег на тежина : големина 1 (7-15 фунти) големина 2 (15-35 фунти). Оваа вградена платнена пелена бара покривка. Hlc се меки, трим и супер абсорбента-дополнителна мека пената за вашите малечки! HLCs се 2-големина опремени ткаенини пелени од Sloomb - исто намалување како и нашите snappless опремени линија, со леснотијата на прилепува! Одлично за дневна или ноќна употреба, HLCs имаат тешко тело од бамбус|памук со свртена и врвна еластична нога и природна 3-слојна кисначка НАТОПЕНА ОБФ со двојна должина. Додадете повеќе двојници за дополнителни слоеви. Големина 1 има новороденче предвремени надолу. Големината 2 има преклопен пораст за да овозможи раст. Приближен опсег на тежина : големина 1 (7-15 фунти) големина 2 (15-35 фунти) оваа вградена платнена пелена бара капак. Спарете со мрзлива волна за комбинација без истекување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат