• Новак
Исцелена Футрола За Чистење На Држачот Со Цедалка, Чаши За Протези За Натопување Протези, Држач За Протези За Патување, Футрола За Чистење На Држачот

Исцелена Футрола За Чистење На Држачот Со Цедалка, Чаши За Протези За Натопување Протези, Држач За Протези За Патување, Футрола За Чистење

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Малиот и извонреден изглед На Контејнерот За Заштита на Забите го прави многу лесен за носење, можете да го ставите во вашиот џеб или торба Контејнерот За Заштита на забите е прекрасен избор како подарок за оние луѓе кои носат ортодонтски држач или лажни заби. Направено од добар материјал, патувањето на куќиштето за протези е дизајнирано да биде издржливо за долготрајна употреба. Контејнерот За задржување е многу практичен за употреба. Можете да го споделите Држачот За Протези со вашите пријатели и семејство бидејќи одличен подарок. Фината изработка на Нашиот Сад за Држачи може да ви обезбеди долг работен век и деликатни детали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат