• Новак
Доделува Австралија Природна Паста За Белење На Заби Со Сода Бикарбона, Нежни Лакови, Белење На Заби, Ги Отстранува Површинските Дамки

Доделува Австралија Природна Паста За Белење На Заби Со Сода Бикарбона, Нежни Лакови, Белење На Заби, Ги Отстранува Површинските Дамки

Rating 
DEN 457.60

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ-Направени од 100% природна сода бикарбона за длабоко чистење помеѓу забите и непцата и неутрализирање на киселините на плаките ПАСТА ЗА ЗАБИ БЕЗ ФЛУОР-интригантна паста за заби без флуор која не содржи вештачки засладувачи, ароми, бои или конзерванси. ГИ ИЗБЕЛУВА ЗАБИТЕ-Природната паста за заби помага да се отстранат дамките од површината за посветла, побела насмевка. СЕРТИФИЦИРАН ВЕГАНСКИ, ГОРДО АВСТРАЛИСКИ НАПРАВЕН И ВО СОПСТВЕНОСТ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат